EMEKLİLİK HESAPLAMA

Hakkımızda

www.nezamanemekliolabiliriz.com çalışma ekibi olarak SGK, Bağkur, emekli sandığına bağlı primleri yatan, çalışan veya emekli olmaya yaklaşan vatandaşlarımıza nitelikli bilgiler verebilmek adına 2010 yılından bu yana etkin olarak hizmet sunmaktayız. Sitemizdeki emeklilik yaşı hesaplama modülü uzman yazılımcılar tarafından kademeli emeklilik yasasında belirtilen emeklilik yaşlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu yönü ile sitemiz üzerinden e devlet girişine gerek duymadan emeklilik yaşınızı öğrenebilirsiniz.

Nezamanemekliolabiliriz.com sitemizin asıl amacı herhangi bir kâr amacı olmadan insanları bilgilendirmek ve emeklilik ile ilgili her türlü sorularına kısa süre içerisinde çözüm üretmektir.  Bu konuda gönüllü olarak çalışmalarımıza katıla ve destek sunan SGK uzmanları Ahmet IŞIKKAN ve Murat DÖNMEZ’e ne kadar teşekkür etsek azdır.  Sitemizin kurulma aşamasında kendilerinden gönüllü olarak insanlara emeklilik sistemi ile ilgili yardımda bulunabilecek misiniz diye sorduğumuzda hiç düşünmeden evet diyerek aramıza katıldılar.

Emeklilik Hesaplama Formu Nasıl Kullanılır?

Yazılımcılarımız tarafından Bağ-kur, Emekli Sandığı ve SSK’lıların kendi şartlarına uygun olarak kademeli emeklilik yasası kurallarına göre yazılmış olan bu uygulamamızda emeklilik yaşının öğrenilmesi son derece kolay sisteme

---- Adınız Soyadınız

---- Bağlı Bulunduğunuz Sosyal Güvenlik Kurumunuz(Bağkur-SSK-Emekli Sandığı)

---- Cinsiyet

---- Doğum Tarihi

---- Sigorta Başlangıç Tarihi girmeniz gerekmektedir.

Bu bilgiler sisteme girildikten sonra hesapla butonuna bastıktan sonra günü gününe emeklilik yaşınız ve prim sayınız gibi detaylar ekranda görülecektir.

Emeklilik Canlı Destek Uzmana Sor

Sitemize gönüllü destek sunan sosyal güvenlik uzmanlarımızın her biri kendi uzmanlık alanı olan ne zaman emekli olurum, kademeli emeklilik, erken emeklilik, bağkur emekliliği, mesleklere göre emeklilik yaşlarına yönelik olarak detayları soruları cevaplandırmakta ve bu alanda hiç ücret almadan sadece bilgilendirme yapma yoluyla gerçekleştirmektedir. Emeklilik sistemi ile ilgili aklınızda olan her soruyu canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Sitemiz ile ilgili Görüş, öneri ve eleştirileriniz için nezamanemekliolabilirizcom@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Çankaya Caddesi, Şevket Sümer Sok, No: 127/A Beylerbeyi/İSTANBUL

İlgili Sorumlu Kişi: Beril Tekin